Instagram

Hovorí sa, že spraviť si portfólio k spravovaniu sociálnych sietí je mimoriadne náročné a ja s tým môžem len súhlasiť. Prečo? Dôvodov je hneď niekoľko:
  • Niektoré stránky nespravujem sama a úprimne a na rovinu povedané − s niektorými príspevkami nie som spokojná, či už po obsahovej, vizuálnej či štylistickej stránke. Prirodzene teda nechcem, aby si niekto myslel, že aj tieto príspevky vytváram ja.
  • Samozrejme tomu rozumiem a plne to rešpektujem, no nie všetci klienti chcú zverejniť, že o sociálne siete sa im stará niekto iný.
  • Spravovanie niektorých sociálnych sietí sa občas dohaduje len na určitú dobu − napríklad počas Vianoc, na leto a pod. Predtým aj potom sa o stránku staral/stará opäť niekto iný.
  • V drvivej väčšine prípadov nevytváram nové konto, ale už existujúce po niekom preberám. Obsah i vizuál súčasných a predošlých príspevkov tak býva opäť veľmi odlišný.
  • Pri IG je žiaľ špecifikom nakupovanie followerov (predovšetkým napr. z Ruska, Turecka či z arabských krajín). Ak sa klient pre takýto postup rozhodne, prípadne sa rozhodne pre používanie rôznych botov, samozrejme to musím rešpektovať, no podľa môjho názoru ide o veľmi nešťastné riešenie, ktorým si, samozrejme, nebudem robiť reklamu.

 

Aj z týchto dôvodov uvádzam len niektoré zo svojich aktuálnych spoluprác:

    Ďalšie projekty